Najděte si své boty
Tradice – Inovace – Fascinace

špičková kvalita made in Germany

Naše více než 235leté zkušenosti ve vysokém umění obuvnického řemesla a znalosti tradičně sbírané všemi generacemi Vám zaručují nejvyšší kvalitu a nejlepší zpracování naši obuvi.

Zásadou každé jednotlivé generace Birkenstock je považovat přírodní zákonitosti za měřítko, aby bylo možné podpořit a zachovat přirozené funkce chodidla.

Firma Birkenstock je až do dneška stále rodinným podnikem, který tyto tradice udržuje. Birkenstock ovšem neznamená pouze prvotřídní výrobky, které jsou co nejpečlivěji vyráběny s velkou láskou k detailu a s vysokým podílem ruční práce. Do našeho podniku plyne i mnoho dalších různých pozitivních aspektů, které mají nemalou zásluhu na kvalitě naší značky. Výrobou šetrnou k životnímu prostředí a používáním vybraných, vysoce kvalitních a tím trvanlivých materiálů přispíváme k ochraně životního prostředí. Také velká angažovanost a vysoká motivace našich zaměstnanců po celém světě zajišťuje spokojenost zákazníků. S celkem 10 provozovnami ve spolkové republice a neustálým zdokonalováním našich výrobních postupů se staráme i o naše provozovny mimo Německo. Tak je a zůstane podnik Birkenstock „made in Germany“ – od přezky až po podrážku.

Firma Birkenstock jde samozřejmě také s dobou: nepřetržitě dále vyvíjíme naše výrobky, abychom drželi krok s vysokými nároky našich zákazníků. Základ toho tvoří nové výrobní postupy pomocí nejmodernějších technologií a vývoj nových materiálů a atraktivních modelů. Tak Vám budeme moci i v budoucnu nabídnout jedinečnou kvalitu a potěšení při chůzi i stání. Na to se můžete spolehnout.