Najděte si své boty
S láskou k detailu

Jedinečná dokonalost je naše obchodní značka

image Pro zdraví vašich nohou firma Birkenstock stále vyvíjí a vylepšuje svoje produkty. Zdravotní boty Birkenstock se od jiných značek liší daleko dozadu protaženým střihem, díky tomu noha drží pevně ve zdravotní stélce. Toto optimální tvarování zdravotní stélky podporuje nohu při přirozeném pohybu během chůze.

Vyzkoušejte si to sami: Díky speciálnímu střihu drží vaše noha lépe ve zdravotní stélce

Spony zdravotních bot Birkenstock

image

Každá spona je chráněna proti korozi a opatřena několika vrstvami vypalovaného laku. Proto je odolná vůči namáhání po dlouhá léta. Aby spony bezpečně zůstávaly na povrchovém materiálu, používáme u velkých spon několikanásobný systém upevnění.

image

Spony se přitom upevňují s maximální pozorností: Upevňovací prvky mají „preclíkový“ tvar a jsou ohnuté směrem dovnitř tak, aby netlačily (obrázek vpravo, velmi zvětšený a v průřezu).

  1. Spona
  2. Střední část spony
  3. „Preclíková" sponka
  4. 3 mm silný vrchní materiál


image Podrážky zdravotních bot Birkenstock Zvláštní důraz klademe i na kvalitu našich podrážek. Podrážky zdravotních bot Birkenstock mají velmi dobré tlumicí vlastnosti a jsou mimořádně flexibilní.

Jsou velmi lehké a charakteristická je pro ně vysoká odolnost vůči oděru. Nedovolují výraznější jednostranné opotřebení a tím předcházejí problémům, způsobeným špatným držením těla.